Поліпропіленові листи

 


Корпорація «Енергоресурс-інвест» пропонує широкий асортимент листів з поліпропілену високої якості за найнижчими в Україні цінами. Поліпропіленові листи виготовляються на сучасному обладнанні на чеському підприємстві IMG BOHEMIA.


Такі листи часто застосовуються для зберігання і перевезення нуклеїнових кислот і білків, хімічних речовин у зв'язку з наявними у них опором, температурною та хімічною стабільністю.


Сфера застосування листів досить широка:

·      гальваніка;

·      виробництво резервуарів для підприємств хімічної промисловості;

·      виробництво різних очисних споруд (наприклад, аеротенків, біореакторів, септиків, жироуловлювачів і т.д.);

·      для підприємств харчової промисловості;

·      для ресторанів, м'ясних і рибних цехів (наприклад, стільниці з поліпропіленових листів);

·      виробництво пластикових басейнів;

·      медицина.


Основні властивості листів з поліпропілену:

·      Мала густина. Густина гомогенного (монолітного) поліпропіленового листа - 0,92 г/см3. Густина наших композитних листів і плит з полегшеного поліпропілену може досягати значення 0,7 г/см3.

·      Висока міцність матеріалу. При однаковій масі конструкції з поліпропілену можуть бути міцнішими, ніж сталеві. Міцність при статичному навантаженні у листів з поліпропілену в 3-4 рази вища, ніж у поліетиленових листів. 

·      Хімічна стійкість в агресивних середовищах. Експлуатуються в органічних і неорганічних концентрованих і розбавлених кислотах.

·      Безпечні для здоров'я людини. Листи і плити з поліпропілену можуть використовуватися для виготовлення резервуарів для питної води, басейнів, в харчовій промисловості. Широке поширення поліпропіленові листи отримали при виготовленні очисних споруд. На всю нашу продукцію з поліпропілену у нас є санітарно-епідеміологічні висновки. 

·      Легко піддаються механічній обробці. Можна порівнювати з легкістю обробки дерева.

·      Проста і надійна зварка листів з поліпропілену. 

·      Хороші діелектричні характеристики.


Стандартні розміри монолітних поліпропіленових листів: 1500х3000 мм, 1500х4000 мм, 2000х3000 мм, 2000х4000 мм. Товщина від 3 до 20 мм.


За бажанням замовника для запобігання подряпин під час обробки можливе покриття листів захисною плівкою.


Поліпропіленові листи можуть бути сірого, голубого, зеленого та інших кольорів.


Також, для досягнення більш тривалого терміну служби при зовнішньому застосуванні поліпропіленові плити можуть бути стабілізовані з метою захисту від впливу УФ-випромінювання.


Для зварювання поліпропіленових листів пропонується зварювальний дріт (пруток), який відповідає листам по кольору і фізико-механічним властивостям.