Очистка води, водопідготовка

Корпорація «Енергоресурс-інвест» є дилером компанії BWT в західному регіоні України.


Слоган компанії «BWT - For You and Planet Blue» - відображає місію компанії BWT розвивати екологічно чисті та економічні продукти і послуги в області водопідготовки. Це завдання компанія BWT поставила перед собою з моменту її створення в 1990 році. З тих пір продукти та процеси BWT диктують технологічні стандарти в усьому світі, і на сьогодні концерн BWT є компанією № 1 в області водопідготовки в Європі. Понад 2800 співробітників ставлять перед собою мету забезпечити приватним споживачам, промисловим, комерційним клієнтам, готелям і муніципальним будівлям максимально можливу безпеку, гігієну і здоров'я при щоденному контакті з таким еліксиром життя, як вода, за допомогою інноваційних, економічних, і в той же час екологічних технологій водопідготовки.


BWT пропонує продукти, системи очищення та послуги для:

  • питної води;
  • води для фармацевтичної промисловості та технологічних процесів;
  • води для систем опалення;
  • води для котлів і систем охолодження;
  • води в системах кондиціонування повітря;
  • води для басейнів.

Для підтримки технологічного лідерства у всіх областях водопідготовки дослідні центри BWT постійно розробляють і оптимізують процеси фільтрації, іонообміну для демінералізації, пом'якшення, знезалізнення, мембранні технології (мікро-, ультра-, нанофільтрація, зворотний осмос), процеси генерації чистого пару, дистиляції, УФ-дезінфекції, генерації озону, іонообмінні мембрани, технології електролізу, електродіаліз, електродеіонізації, генерації діоксиду хлору та дозуючі насоси, які використовуються у всьому світі для досягнення найвищої якості води. З унікальними високопродуктивними мембранами для паливних елементів і батарей BWT бере участь у розробці екологічно чистого та надійного джерела енергопостачання в 21-му столітті.


Будь то на вході водопроводу в будинок (у так званій «точці вводу» - Point-of-Entry), або ж в місці забору води (в «точці використання» - Point-of-Use), продукти BWT з маркуванням «Зроблено в Європі» мільйони раз довели свою бездоганну якість. Завдяки таким інноваціям, як перший в світі модуль електродеонізаціі спірального типу SEPTRON®, метод MDA (активації оксиду марганцю) для ефективного видалення марганцю, біполярна технологія безреагентного захисту від вапняних відкладень AQA total, SANITABS - перша в світі сіль для регенерації іонообмінної смоли в системах пом'якшення з дезінфікуючим ефектом, запатентована революційна технологія збагачення магнієм Mg2 + для кращого смаку питної води, кави та чаю, BWT гарантує бездоганну якість води для будь-якої області застосування.


Корпорація «Енергоресурс-інвест» виконує весь спектр послуг, пов'язаних із забезпеченням об'єктів якісними системами водоочищення виробництва компанії BWT, а саме:

  • проектує системи водоочищення;
  • забезпечує поставку відповідного обладнання;
  • здійснює монтаж та пусконаладку обладнання для водоочищення на об'єкті Замовника;
  • проводить гарантійне та сервісне обслуговування водоочисного обладнання.