Колодязі водопровідні поліетиленові

Колодязі із стільниковою будовою стінки для зовнішніх мереж водопостачання відповідають вимогам ТУ У В.2.5-25.2-30336890–011:2008. Обв’язка запірно-регулюючої арматури водопровідних колодязів виконується відповідно до типових проектних рішень ТПР 301-09-11.84 полімерною (ПЕ) чи сталевою трубою згідно вимог робочого проекту. Єдина умова – перехід через стінку колодязя здійснюється поліетиленовою водопровідною трубою для забезпечення надійної герметизації корпуса. Довжина виступаючих патрубків розрахована на застосування будь-якого апарата для стикового зварювання водопровідних мереж. Виготовляємо водопровідні колодязі для обслуговування запірно-регулюючої арматури зовнішніх мереж водопостачання, зокрема:

 

  • осьових засувок та кульових кранів;

  • відгалужень (розгалужень) з переходами діаметрів або без них;

  • вантузів;

  • дренажів;

  • пожежних гідрантів та інші.

Розміри корпуса (діаметр, висота) та горловини колодязя (круглий чи прямокутний) розраховуються виходячи з діаметрів трубопроводів і розмірів засувок, кранів та іншої арматури, а також вимог ДБН щодо мінімальних віддалей від фланців до стінки та дна колодязя для зручності обслуговування.

 

В колодязях з діаметром 2500 мм і більше крім горловини для опускання-піднімання найбільшої за розміром арматури (засувки) чи трійника може бути влаштована додаткова горловина o 600 - 800 мм для доступу в колодязь обслуговуючого персоналу. В ній встановлюється алюмінієва драбина відповідної висоти. При необхідності в корпусі можна додатково приварити поліетиленову (стільникову) площадку для обслуговування арматури.

 

В замовленні на колодязь для зовнішніх мереж водопостачання бажано показати функціональну схему колодязя з розмірами труб, основної арматури, фасонних деталей і вузлів.

 

 

1- трійний сталевий з переходом фланцевий
2 - перехід сталевий концентричний фланцевий
3 - вхідний патрубок з буртовою втулкою
4 - запірна арматура
5 - вихідні патрубки з буртовими втулками

Колодязь для води, трійник з кранами

 

1 – запірна арматура
2 – патрубок з буртовою втулкою
3 – підставка під арматуру


1 - гідрант
2 - підставка для гідранта
3 - патрубок з буртовою втулкою

 

1 – вантуз
2 – запірна арматура
3 – трійник сталевий фланцевий
4 – підставка під трійник
5 – патрубок з буртовою втулкою


 

 1 - трійник сталевий фланцевий
2 - вхідний патрубок з буртувою втулкою
3 - запірна арматура
4 - вихідний патрубок з буртувою втулкою

 

1 - христовина сталева фланцева
2 - вхідний патрубок з буртовою втулкою
3 - запірна арматура
4 - вихідні патрубки з буртовими втулками