Індивідуальним споживачам

Не дивлячись на те, що вода, що надходить у Вашу квартиру або будинок з трубопроводу, піддається первинному очищенні в муніципальній водопровідній системі, проходячи тривалий шлях по старим і іржавих трубах, вона підбирає різноманітні частки піску, іржі, мулу і бактерій, а також в багатьох регіонах може містити підвищену жорсткість. Можливі наслідки від користування такою водою варіюються від дорогих ремонтних робіт побутових приладів до збільшення витрат енергії, засмічених труб і вапняних відкладень на нагрівальних елементах пральних і посудомийних машин, бойлерів, котлів, на сантехніці, плитці і арматурі.


Технології BWT для дому гарантують найкращу якість питної води для побутового застосування: від шовковистої і м'якої «перлової» води для душової кабіни і ванних кімнат до багатої мінералами питної води з крану і досконалого захисту труб і побутової техніки від накипу і корозії. Механічні фільтри BWT, системи пом'якшення та безреагентного захисту від накипу, системи знезалізнення та очищення від марганцю, обладнання та реагенти для промивки теплообмінників, мінеральне дозування, ультрафіолетова фільтрація, а також висококваліфікований монтаж і сервісне обслуговування забезпечують найкращий захист для Ваших труб, систем опалення, побутової техніки, сантехніки та арматури.


Наші фільтруючі системи для кухонь дозволять Вам стати справжнім гурманом чистої води. Видаляючи сторонні смаки і запахи, наприклад, хлор, а також різні домішки, наприклад, ґрунтові речовини, вони перетворюють звичайну водопровідну воду в чудову питну воду найвищої якості. Наша продукція для ванної кімнати дозволить значно полегшити трудомістку роботу з вичищення скляних і пластикових стінок душових кабін, піддонів, кранів і плитки від неприємних вапняних плям без використання хімічних миючих засобів.

 

Маючи більше, ніж 35 років досвіду в технологіях очистки води для басейнів, і маючи тисячі встановлених таких систем і широкий спектр продукції, BWT є вірним партнером для кожного клієнта, зокрема для власників приватних будинків, архітекторів, проектувальників, керівників муніципальних об'єктів чи власників готельного бізнесу. Після введення в експлуатацію системи очищення води для басейну Ви будете забезпечені високим рівнем безпеки і гігієни, а команда сервісного обслуговування BWT буде Вашим надійним партнером.